Warning: getimagesize(/home/vhosts/fotoferia/httpdocs/public/fotos////_max.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/vhosts/fotoferia/httpdocs/modules/Tworczosc/single_photo.php on line 265
Fotoferia.pl: zdjęcie ,
. . Zdjęcie


Bezprawne wykorzystanie Fotografii jest naruszeniem praw autorskich do niej przysługujących egzekwowanym na drodze sądowej.
. . Zdjęcie
Statystyki zdjęcia
Data publikacji:1970-01-01
Odsłon:
Komentarzy: 1
Ocena: -
Liczba ferii:
Analiz: 0
Ulubionych: 0
Kontra: 0
Publikacja w FB: NIE
 
Technika wykonania zdjęcia -
Format zdjęcia -


Kategoria zdjęcia:


 
avatar_1412
2015-11-02 08:11:06
przyb
Zgloś do moderacji
Witam
W tym przypadku kadr pionowy wydaje mi się nietrafiony ponieważ nic nie wnosi a wręcz przeciwnie (budynek w tle i szare niebo nie jest zbyt atrakcyjne)
Przez to że koń znajduje się bardzo blisko "krawędzi" zdjęcia ma się wrażenie że zaraz z niego wypadnie i to też raczej nie jest na plus.
Jeżeli można było zrobić zdjęcie szerzej i dać osobie odchodzącej więcej przestrzeni (kosztem lewej strony wg mnie stajnia niepotrzebnie odciąga uwagę)powstałaby jakaś historia której przy takim kadrowaniu wg mnie nie ma.
Powstały białe obramowania które są wg mnie pozostałością po obróbce (na uszach wzdłuż prawego boku...) tak mi się wydaje ponieważ nie widzę źródła światła które mogłoby je powodować. Niedokładnie wykonane rozmycie tła co widać przy przednich nogach co mi osobiście mocno przeszkadza.
W związku z brakiem ciekawego światła pomysł w ucieczkę w B&W wydaje się być dobry.


Odpowiedz