Wyniki/Results2018-09-26 10:08:51

Wyniki konkursu Polish International Exhibition / Results of the Polish

 

POLISH

W wyniku współpracy trzech organizacji: Fotoferia Club Kołobrzeg, Fotoklubu RCKP Krosno i Tarnowskiego Towarzystwa Fotograficznego zorganizowano międzynarodowy konkurs Polish International Circuit. W konkursie wzięło udział 143 Autorów z 33 krajów, którzy zgłosili 897 zdjęć w dwóch sekcjach: kolor i monochrom. Sędziowie każdego salonu przyznali akceptacje dla 40 % ogólnej sumy zgłoszonych zdjęć, które uprawniają o ubieganie się o tytuły artystyczne Amerykańskiego Stowarzyszenia Fotograficznego PSA oraz Fotoferia Club (do tytułu artystycznego Fotoferia CLub AFF wymagane jest 20 akceptacji uzyskanych we wszystkich konkursach organizowanych przez klub). W sumie przyznano 6 złotych medali PSA, 30 medali Fotoferii, 9 medali IAAP, 6 medali TTF, 120 wyróżnień Fotoferii (wyróżnienie w postaci drukowanej pianki) i 18 wyróżnień IAAP (wstęgi).

ENGLISH
Polish InternationaCircuit was a result of the cooperation of three organizations: Fotoferia Club Kolobrzeg, Fotoclub RCKP Krosno and Tarnow Photographic Society. 143 authors from 33 countries took part in the competition who submitted 897 photos in two sections: color and monochrome. The judges of each salon have accepted 40% of the total number of submitted photos, which entitle them to apply for the artistic titles of the Photographic Association of America PSA and Fotoferia Club (20 acceptances in all competitions organized by the club are required for the Fotoferia CLUB AFF title). In total, 6 PSA gold medals of, 30 Fotoferia medals, 9 IAAP medals, 6 TTF medals, 120 Fotoferia HM  and 18 IAAP HM were awarded.

 

Jury

SALON KOLOBRZEG
Milosz Kowalewski Poland
Luis Alberto Franke Argentina
Nan Carder USA

SALON KROSNO
Dušan Ignác EFIAP Slovakia
Przemysław Niepokój-Hepnar AFRP Poland
Tomasz Okoniewski EFIAP AFRP Poland

SALON TARNOW
Adam Ksieniewicz EFIAP TTF Poland
Grzegorz Wójcik EFIAP TTF Poland
Edyta Kielian PPA TTF USA

 

SALON KOŁOBRZEG COLOR

PSA Gold Medal: Wojciech Kruczyński (Poland) - Eye of Stokksnes

CLUB Gold Medal: Adrian Blaszczyk (England) - Buttermere Tree
CLUB Gold Medal: Yury Pustovoy (Russia) - The Lighthouse at sunset
CLUB Gold Medal: Sebastian Płonka (Poland) - Seven Rila Lakes
CLUB Gold Medal: Todor Tanev (Bulgaria) - Infinity
CLUB Gold Medal: Marian Skąpski (Poland) - W porannych promieniach
CLUB Diploma: Malgorzata Gorzelnik (Poland) - Clover harbor
CLUB Diploma: Maciej Wilman (United Kingdom) - "INISHOWEN OLD PIER"
CLUB Diploma: Fengying Long (China) - The African children63
CLUB Diploma: Sergey Agapov (Russia) - In the vastness of Arctic
CLUB Diploma: marek biegalski (Ireland) - Light over Hamnoy
CLUB Diploma: Tomasz Przychodzień (Poland) - Seceda
CLUB Diploma: Xiping An (China) - For cooking
CLUB Diploma: Ying Han (China) - Fire Works Workshop
CLUB Diploma: Jiajun Chai (China) - Nenets child13
CLUB Diploma: Wojciech Kruczyński (Poland) - Arnafjall
CLUB Diploma: soon seng leong (Malaysia) - fish seller 524
CLUB Diploma: Mohammed Asif (United Arab Emirates) - COLORFUL PERSPECTIVE
CLUB Diploma: Waldemar Zmysłowski (Poland) - Styczniowy Poranek część I
CLUB Diploma: Paweł Szamreta (Poland) - Ola
CLUB Diploma: Trevor Woods (England) - British Summer
CLUB Diploma: Bartłomiej Kończak (Poland) - Roche Goyon
CLUB Diploma: SOURAV SHIT (India) - HANDS OF HUNGER
CLUB Diploma: YUCHIEH CHIU (Taiwan) - Happy Childhood
CLUB Diploma: Ovi D Pop (Romania) - Dead or Alive
CLUB Diploma: Łukasz Pietrzak (Poland) - g00gle
IAAP Gold Medal: GRZEGORZ LEWANDOWSKI (Poland) - NORWESKIE NOCE
IAAP Bronze Medal: Arnaldo Paulo Che (Hong Kong) - Circle game 1
IAAP Ribbon: Paweł Pluciński (Poland) - Passenger on the gape
IAAP Ribbon: Artur Jastrzębski (Poland) - Pomost na Jeziorze Paprocańskim
IAAP Ribbon: Istvan Kerekes (Hungary) - Gabor gipsy

 

SALON KOŁOBRZEG MONO
PSA Gold Medal: Todor Tanev (Bułgaria) - Wilderness
CLUB Gold Medal: Gerhard Boehm (Niemcy) - Patrick
CLUB Gold Medal: Adrian Blaszczyk (Anglia) - Twisleton Scar
CLUB Gold Medal: Xiping An (Chiny) - Camels in teh desert
CLUB Gold Medal: ABHISHEK BASAK (India) - DEEPLY FOCUSED
CLUB Gold Medal: CEZARY DUBIEL (Polska) - The space of lines
CLUB Diploma: ROBERTO SOARES-GOMES (Brazyłia) - FACES
CLUB Diploma: Hubert Matuszewski (Szkocja) - Navarre
CLUB Diploma: Chin Leong Teo (Singapur) - Two Girls Sand Dune BW 1
CLUB Diploma: Michal Namysl (Polska) - Five
CLUB Diploma: Todor Tanev (Bułgaria) - Harmony
CLUB Diploma: Todor Tanev (Bułgaria) - Are you talking to me
CLUB Diploma: Istvan Kerekes (Węgry) - Shepherd girl
CLUB Diploma: ABHISHEK BASAK (India) - HARD LIFE
CLUB Diploma: GOUTAM KUMAR DUTTA (India) - PENSIVE_MOOD
CLUB Diploma: Tomasz Kubowicz (Polska) - Within
CLUB Diploma: Adam Polański (Polska) -
CLUB Diploma: Avishek Das (India) - Pain of Love
CLUB Diploma: Sandra Ulfig-Panta (Zjednoczone Królestwo) - young fighter
CLUB Diploma: Gerhard Boehm (Niemcy) - Duo 5 - SW
CLUB Diploma: Sandra Ulfig-Panta (Zjednoczone Królestwo) - memories
CLUB Diploma: Marek Lapis (Polska) - lama1234
CLUB Diploma: Adam Polański (Polska) -
CLUB Diploma: Katarzyna Gerula (Polska) - Spotkanie pod szczytem
CLUB Diploma: Yury Pustovoy (Rosja) - Ireland I
CLUB Diploma: Sounak Banerjee (India) - Stripes of Nature
IAAP Silver Medal: Sounak Banerjee (India) - Moustache Man bw
IAAP Ribbon: Jurong Yu (Chiny) - Dance to light1
IAAP Ribbon: Ka Chon Chiang (Makao) - Left Blow
IAAP Ribbon: marek biegalski (Irlandia) - Rockabill at storm

 

SALON KROSNO COLOR
PSA Gold Medal: Ovi D Pop (Rumunia) - Dead or Alive
CLUB Gold Medal: Marian Skąpski (Polska) - Świtem samotni
CLUB Gold Medal: Wiesław Prugar (Polska) - Man of Steel
CLUB Gold Medal: GRZEGORZ LEWANDOWSKI (Polska) - MORAWSKI PORANEK
CLUB Gold Medal: Mohammed Asif (Zjednochone Emiraty Arabskie ) - COLORFUL PERSPECTIVE
CLUB Gold Medal: Nicole Dittus (Niemcy) - Tippytoe
CLUB Diploma: Ovi D Pop (Rumunia) - Chess
CLUB Diploma: GRZEGORZ LEWANDOWSKI (Polska) - NORWESKIE NOCE
CLUB Diploma: Pawel Klarecki (Polska) - Rhapsody on a dark day
CLUB Diploma: Katarzyna Załużna (Polska) - Trembling trio
CLUB Diploma: Todor Tanev (Bułgaria) - Sorano
CLUB Diploma: Adrian Blaszczyk (Anglia) - Hut with a view
CLUB Diploma: Katarzyna Bajda-Rusztowicz (Polska) - Mamma Africa
CLUB Diploma: Nicole Dittus (Niemcy) - Gaia 3
CLUB Diploma: Wojciech Kruczyński (Polska) - Eye of Stokksnes
CLUB Diploma: Janusz Szewczyk (Polska) - Słoneczna pogoda
CLUB Diploma: marek biegalski (Irlandia) - Brooklyn view
CLUB Diploma: Joao Taborda (Portugąlia) - Flying in Color
CLUB Diploma: Jacek Lisiewicz (Polska) - Duchy
CLUB Diploma: SOURAV SHIT (India) - HANDS OF HUNGER
CLUB Diploma: Istvan Kerekes (Węgry) - Life in Balkan
CLUB Diploma: Artur Jastrzębski (Polska) - Orchidee pod kroplówką
CLUB Diploma: Sergey Agapov (Rosja) - The Great Migration of Wildebeest 2
CLUB Diploma: soon seng leong (Malezja) - fish seller 524
CLUB Diploma: Yury Pustovoy (Rosja) - Vietnam
CLUB Diploma: Paweł Szamreta (Polska) - Alicja
IAAP Silver Medal: Normante Ribokaite (Litwa) - Housewife
IAAP Ribbon: Ole Suszkiewicz (Dania) - Foggy Walk
IAAP Ribbon: CEZARY DUBIEL (Polska) - Sen architekta 1
IAAP Ribbon: Ewa Kurzawska (Polska) - blue

 

SALON KROSNO MONO
PSA Gold Medal: CEZARY DUBIEL (Polska) - The space of lines
CLUB Gold Medal: Wiesław Prugar (Polska) - Easy Rider
CLUB Gold Medal: Szymon Muszański (Polska) - Kupa śmiechu
CLUB Gold Medal: Jerzy Skiba (Polska) - Dream line - on the way to Mont Blanc
CLUB Gold Medal: Marek Lapis (Polska) - lama1234
CLUB Gold Medal: Todor Tanev (Bułgaria) - Wilderness
CLUB Diploma: MARCIN BAWIEC (Polska) - skeleton
CLUB Diploma: Adrian Blaszczyk (Anglia) - Twisleton Scar
CLUB Diploma: Tomasz Kubowicz (Polska) - Slender Man
CLUB Diploma: LEONID GOLDIN (Izrael) - Captivity
CLUB Diploma: Grzegorz Ojrzyński (Polska) - W drodze
CLUB Diploma: Avishek Das (India) - Pain of Love
CLUB Diploma: Yury Pustovoy (Rosja) - Ireland
CLUB Diploma: Mohammed Asif (Zjednochone Emiraty Arabskie ) - ARCHITECTURAL LANDSCAPES9
CLUB Diploma: ROBERTO SOARES-GOMES (Brazyłia) - THE KISS
CLUB Diploma: Istvan Kerekes (Węgry) - Shepherd girl
CLUB Diploma: Xiping An (Chiny) - Camels in teh desert
CLUB Diploma: ABHISHEK BASAK (India) - HARD LIFE
CLUB Diploma: Joao Taborda (Portugąlia) - The Great Cavalcade
CLUB Diploma: Ka Chon Chiang (Makao) - Lady In The Fog
CLUB Diploma: Piotr Jaruga (Polska) - Aleksandra
CLUB Diploma: Andrzej Błoński (Polska) - In thought
CLUB Diploma: Marcin Walko (Polska) - Ti si moj svjedok.
CLUB Diploma: Lukas Kaminski (Dania) - the Lady on my Window
CLUB Diploma: Kazimierz Rzeniewicz (Polska) - In the fog
CLUB Diploma: Normante Ribokaite (Litwa) - 1967 and after 50 year
IAAP Gold Medal: Sandra Ulfig-Panta (Zjednoczone Królestwo) - memories
IAAP Bronze Medal: Mateusz Nowak (Polska) - A man and a city
IAAP Ribbon: Ewa Kurzawska (Polska) - spring portrait of my boy
IAAP Ribbon: Adam Polański (Polska) -
IAAP Ribbon: Marian Skąpski (Polska) - Poza zasięgiem

 

SALON TARNÓW COLOR
PSA Gold Medal: Wiesław Prugar (Polska) - whitewater canoeing Liptov II
CLUB Gold Medal: Paul Gaffey (Irlandia) - Eleanor's Smile
CLUB Gold Medal: Konrad Szuszkiewicz (Polska) - Silence...
CLUB Gold Medal: CEZARY DUBIEL (Polska) - Myśli jak statki
CLUB Gold Medal: YI WAN (Chiny) - curtain 2
CLUB Gold Medal: Sandra Ulfig-Panta (Zjednoczone Królestwo) - Perfume
CLUB Diploma: Elzbieta Drzazga (Polska) - letnie dmuchawce
CLUB Diploma: Ovi D Pop (Rumunia) - Dead or Alive
CLUB Diploma: Sandra Ulfig-Panta (Zjednoczone Królestwo) - Mona Dominique
CLUB Diploma: Paweł Szamreta (Polska) - Clematis Pea
CLUB Diploma: Tomasz Przychodzień (Polska) - Dolomiti
CLUB Diploma: soon seng leong (Malezja) - artistic work 587
CLUB Diploma: Arnaldo Paulo Che (Hong Kong) - Dive for the win 2
CLUB Diploma: Sergey Agapov (Rosja) - The Great Migration of Wildebeest 2
CLUB Diploma: Fengying Long (Chiny) - The African children63
CLUB Diploma: Marian Skąpski (Polska) - Świtem samotni
CLUB Diploma: Artur Jastrzębski (Polska) - Orchidee pod kroplówką
CLUB Diploma: Janusz Szewczyk (Polska) - Słoneczna pogoda
CLUB Diploma: Malgorzata Gorzelnik (Polska) - Poppy shadow
CLUB Diploma: Nadia Filiaggi (Australia) - Street Child Two
CLUB Diploma: Istvan Kerekes (Węgry) - Yelena
CLUB Diploma: Paweł Pluciński (Polska) - In the world of spiders
CLUB Diploma: GRZEGORZ LEWANDOWSKI (Polska) - MORAWSKI PORANEK
CLUB Diploma: Adrian Blaszczyk (Anglia) - Twisleton Scar End
CLUB Diploma: Ying Han (Chiny) - To provide
CLUB Diploma: Jacek Lisiewicz (Polska) - Duchy
IAAP Gold Medal: Ole Suszkiewicz (Dania) - Foggy Walk
IAAP Bronze Medal: Nicole Dittus (Niemcy) - Gaia 3
IAAP Ribbon: Lung-Tsai Wang (Tajwan) - bluebird12
IAAP Ribbon: Normante Ribokaite (Litwa) - Mother with daughter Leah
IAAP Ribbon: Sławomir Majchrzak (Irlandia) - Lough Corrib
TTF Gold Medal: Dorota Górecka (Polska) - Lips
TTF Silver Medal: Łukasz Pietrzak (Polska) - g00gle
TTF Bronze Medal: Todor Tanev (Bułgaria) - Sorano

 

SALON TARNÓW MONO
PSA Gold Medal: ABHISHEK BASAK (India) - HANDS OF FREEDOM
CLUB Gold Medal: Ewa Całkosińska-Kajzer (Polska) - Droga przez życie
CLUB Gold Medal: CEZARY DUBIEL (Polska) - My dendrology
CLUB Gold Medal: Avishek Das (India) - Pain of Love
CLUB Gold Medal: Sounak Banerjee (India) - Play bw
CLUB Gold Medal: Lukas Kaminski (Dania) - the Lady In Kopenhagen
CLUB Diploma: Xinxin Chen (Chiny) - Aka women17
CLUB Diploma: Szymon Muszański (Polska) - Przelot nad szczytem
CLUB Diploma: Xiaomei Xu (Chiny) - Smoking tribe woman
CLUB Diploma: Sandra Ulfig-Panta (Zjednoczone Królestwo) - whispers
CLUB Diploma: Trevor Woods (Anglia) - Upturned Boat
CLUB Diploma: Nicole Dittus (Niemcy) - Holy Helena
CLUB Diploma: Istvan Kerekes (Węgry) - Shepherd girl
CLUB Diploma: ROBERTO SOARES-GOMES (Brazyłia) - PERTRANSICAO
CLUB Diploma: Normante Ribokaite (Litwa) - Pathfinder
CLUB Diploma: Iwona Nabzdyk (Polska) - the touch of light
CLUB Diploma: Adrian Pluciński (Polska) - Bride
CLUB Diploma: Ewa Kurzawska (Polska) - floral tattoos
CLUB Diploma: Todor Tanev (Bułgaria) - Wilderness
CLUB Diploma: Marian Skąpski (Polska) - Poza zasięgiem
CLUB Diploma: MARCIN BAWIEC (Polska) - City of Arts and Sciences
CLUB Diploma: Gerhard Boehm (Niemcy) - Duo 5 - SW
CLUB Diploma: Arnaldo Paulo Che (Hong Kong) - New star 2
CLUB Diploma: Ying Han (Chiny) - Mixed tea
CLUB Diploma: Tomasz Kubowicz (Polska) - Slender Man
CLUB Diploma: Grzegorz Ojrzyński (Polska) - Zagubieni
IAAP Silver Medal: Ping Lu (Chiny) - Passion flying
IAAP Ribbon: Holger Goehler (Niemcy) - Self-Portrait with bowman
IAAP Ribbon: Piotr Jaruga (Polska) - gratitude of the groom
IAAP Ribbon: Wiesław Prugar (Polska) - Easy Rider
TTF Gold Medal: Avishek Das (India) - Nested Dream 7
TTF Silver Medal: Małgorzata Masarz (Polska) - allegro
TTF Bronze Medal: Marek Lapis (Polska) - lama1234

 

Galeria nagrodzonych zdjęć  / Gallery of awarded photos

 

Slideshow

 

Pdf 

 

Komentarze