Polish International Circuit Wyniki2018-10-27 14:41:15

W wyniku współpracy trzech organizacji: Fotoferia Club Kołobrzeg, Fotoklubu RCKP Krosno i Tarnowskiego Towarzystwa Fotograficznego zorganizowano międzynarodowy konkurs Polish International Circuit. W konkursie wzięło udział 143 Autorów z 33 krajów, którzy zgłosili 897 zdjęć w dwóch sekcjach: kolor i monochrom. Sędziowie każdego salonu przyznali akceptacje dla 40 % ogólnej sumy zgłoszonych zdjęć, które uprawniają o ubieganie się o tytuły artystyczne Amerykańskiego Stowarzyszenia Fotograficznego PSA oraz Fotoferia Club (do tytułu artystycznego Fotoferia CLub AFF wymagane jest 20 akceptacji uzyskanych we wszystkich konkursach organizowanych przez klub). W sumie przyznano 6 złotych medali PSA, 30 medali Fotoferii, 9 medali IAAP, 6 medali TTF, 120 wyróżnień Fotoferii (wyróżnienie w postaci drukowanej pianki) i 18 wyróżnień IAAP (wstęgi).


KOLOBRZEG ╡ SECTION A: OPEN COLOR
PSA Gold Medal: Wojciech Kruczyński (Poland) - Eye of Stokksnes
CLUB Gold Medal: Adrian Blaszczyk (England) - Buttermere Tree
CLUB Gold Medal: Yury Pustovoy (Russia) - The Lighthouse at sunset
CLUB Gold Medal: Sebastian Płonka (Poland) - Seven Rila Lakes
CLUB Gold Medal: Todor Tanev (Bulgaria) - Infinity
CLUB Gold Medal: Marian Skąpski (Poland) - W porannych promieniach
CLUB Diploma: Malgorzata Gorzelnik (Poland) - Clover harbor
CLUB Diploma: Maciej Wilman (United Kingdom) - "INISHOWEN OLD PIER"
CLUB Diploma: Fengying Long (China) - The African children63
CLUB Diploma: Sergey Agapov (Russia) - In the vastness of Arctic
CLUB Diploma: marek biegalski (Ireland) - Light over Hamnoy
CLUB Diploma: Tomasz Przychodzień (Poland) - Seceda
CLUB Diploma: Xiping An (China) - For cooking
CLUB Diploma: Ying Han (China) - Fire Works Workshop
CLUB Diploma: Jiajun Chai (China) - Nenets child13
CLUB Diploma: Wojciech Kruczyński (Poland) - Arnafjall
CLUB Diploma: soon seng leong (Malaysia) - fish seller 524
CLUB Diploma: Mohammed Asif (United Arab Emirates) - COLORFUL PERSPECTIVE
CLUB Diploma: Waldemar Zmysłowski (Poland) - Styczniowy Poranek część I
CLUB Diploma: Paweł Szamreta (Poland) - Ola
CLUB Diploma: Trevor Woods (England) - British Summer
CLUB Diploma: Bartłomiej Kończak (Poland) - Roche Goyon
CLUB Diploma: SOURAV SHIT (India) - HANDS OF HUNGER
CLUB Diploma: YUCHIEH CHIU (Taiwan) - Happy Childhood
CLUB Diploma: Ovi D Pop (Romania) - Dead or Alive
CLUB Diploma: Łukasz Pietrzak (Poland) - g00gle
IAAP Gold Medal: GRZEGORZ LEWANDOWSKI (Poland) - NORWESKIE NOCE
IAAP Bronze Medal: Arnaldo Paulo Che (Hong Kong) - Circle game 1
IAAP Ribbon: Paweł Pluciński (Poland) - Passenger on the gape
IAAP Ribbon: Artur Jastrzębski (Poland) - Pomost na Jeziorze Paprocańskim
IAAP Ribbon: Istvan Kerekes (Hungary) - Gabor gipsy
WORKS
arrived works: 454
accepted works: 205
45%
acceptance rate
PARTICIPANTS
arrived participants: 115
accepted participants: 85
74% acceptance rate
  • PSA Gold Medal
  • CLUB Gold Medal
  • CLUB Gold Medal
  • CLUB Gold Medal
  • CLUB Gold Medal
  • CLUB Gold Medal
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • IAAP Gold Medal
  • IAAP Bronze Medal
  • IAAP Ribbon


KOLOBRZEG ╡ SECTION B: OPEN MONOCHROME
PSA Gold Medal: Todor Tanev (Bulgaria) - Wilderness
CLUB Gold Medal: Gerhard Boehm (Germany) - Patrick
CLUB Gold Medal: Adrian Blaszczyk (England) - Twisleton Scar
CLUB Gold Medal: Xiping An (China) - Camels in teh desert
CLUB Gold Medal: ABHISHEK BASAK (India) - DEEPLY FOCUSED
CLUB Gold Medal: CEZARY DUBIEL (Poland) - The space of lines
CLUB Diploma: ROBERTO SOARES-GOMES (Brazil) - FACES
CLUB Diploma: Hubert Matuszewski (Scotland) - Navarre
CLUB Diploma: Chin Leong Teo (Singapore) - Two Girls Sand Dune BW 1
CLUB Diploma: Michal Namysl (Poland) - Five
CLUB Diploma: Todor Tanev (Bulgaria) - Harmony
CLUB Diploma: Todor Tanev (Bulgaria) - Are you talking to me
CLUB Diploma: Istvan Kerekes (Hungary) - Shepherd girl
CLUB Diploma: ABHISHEK BASAK (India) - HARD LIFE
CLUB Diploma: GOUTAM KUMAR DUTTA (India) - PENSIVE_MOOD
CLUB Diploma: Tomasz Kubowicz (Poland) - Within
CLUB Diploma: Adam Polański (Poland) -
CLUB Diploma: Avishek Das (India) - Pain of Love
CLUB Diploma: Sandra Ulfig-Panta (United Kingdom) - young fighter
CLUB Diploma: Gerhard Boehm (Germany) - Duo 5 - SW
CLUB Diploma: Sandra Ulfig-Panta (United Kingdom) - memories
CLUB Diploma: Marek Lapis (Poland) - lama1234
CLUB Diploma: Adam Polański (Poland) -
CLUB Diploma: Katarzyna Gerula (Poland) - Spotkanie pod szczytem
CLUB Diploma: Yury Pustovoy (Russia) - Ireland I
CLUB Diploma: Sounak Banerjee (India) - Stripes of Nature
IAAP Silver Medal: Sounak Banerjee (India) - Moustache Man bw
IAAP Ribbon: Jurong Yu (China) - Dance to light1
IAAP Ribbon: Ka Chon Chiang (Macau) - Left Blow
IAAP Ribbon: marek biegalski (Ireland) - Rockabill at storm
WORKS
arrived works: 427
accepted works: 194
45% acceptance rate
PARTICIPANTS
arrived participants: 108
accepted participants: 78
72% acceptance rate
  • PSA Gold Medal
  • CLUB Gold Medal
  • CLUB Gold Medal
  • CLUB Gold Medal
  • CLUB Gold Medal
  • CLUB Gold Medal
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • IAAP Silver Medal
  • IAAP Ribbon
  • IAAP Ribbon


KROSNO ╡ SECTION A: OPEN COLOR
PSA Gold Medal: Ovi D Pop (Romania) - Dead or Alive
CLUB Gold Medal: Marian Skąpski (Poland) - Świtem samotni
CLUB Gold Medal: Wiesław Prugar (Poland) - Man of Steel
CLUB Gold Medal: GRZEGORZ LEWANDOWSKI (Poland) - MORAWSKI PORANEK
CLUB Gold Medal: Mohammed Asif (United Arab Emirates) - COLORFUL PERSPECTIVE
CLUB Gold Medal: Nicole Dittus (Germany) - Tippytoe
CLUB Diploma: Ovi D Pop (Romania) - Chess
CLUB Diploma: GRZEGORZ LEWANDOWSKI (Poland) - NORWESKIE NOCE
CLUB Diploma: Pawel Klarecki (Poland) - Rhapsody on a dark day
CLUB Diploma: Katarzyna Załużna (Poland) - Trembling trio
CLUB Diploma: Todor Tanev (Bulgaria) - Sorano
CLUB Diploma: Adrian Blaszczyk (England) - Hut with a view
CLUB Diploma: Katarzyna Bajda-Rusztowicz (Poland) - Mamma Africa
CLUB Diploma: Nicole Dittus (Germany) - Gaia 3
CLUB Diploma: Wojciech Kruczyński (Poland) - Eye of Stokksnes
CLUB Diploma: Janusz Szewczyk (Poland) - Słoneczna pogoda
CLUB Diploma: marek biegalski (Ireland) - Brooklyn view
CLUB Diploma: Joao Taborda (Portugal) - Flying in Color
CLUB Diploma: Jacek Lisiewicz (Poland) - Duchy
CLUB Diploma: SOURAV SHIT (India) - HANDS OF HUNGER
CLUB Diploma: Istvan Kerekes (Hungary) - Life in Balkan
CLUB Diploma: Artur Jastrzębski (Poland) - Orchidee pod kroplówką
CLUB Diploma: Sergey Agapov (Russia) - The Great Migration of Wildebeest 2
CLUB Diploma: soon seng leong (Malaysia) - fish seller 524
CLUB Diploma: Yury Pustovoy (Russia) - Vietnam
CLUB Diploma: Paweł Szamreta (Poland) - Alicja
IAAP Silver Medal: Normante Ribokaite (Lithuania) - Housewife
IAAP Ribbon: Ole Suszkiewicz (Denmark) - Foggy Walk
IAAP Ribbon: CEZARY DUBIEL (Poland) - Sen architekta 1
IAAP Ribbon: Ewa Kurzawska (Poland) - blue
WORKS
arrived works: 454
accepted works: 152
33%
acceptance rate
PARTICIPANTS
arrived participants: 115
accepted participants: 73
63%
acceptance rate
  • PSA Gold Medal
  • CLUB Gold Medal
  • CLUB Gold Medal
  • CLUB Gold Medal
  • CLUB Gold Medal
  • CLUB Gold Medal
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • IAAP Silver Medal
  • IAAP Ribbon
  • IAAP Ribbon
  • IAAP Ribbon

KROSNO ╡ SECTION B: OPEN MONOCHROME
PSA Gold Medal: CEZARY DUBIEL (Poland) - The space of lines
CLUB Gold Medal: Wiesław Prugar (Poland) - Easy Rider
CLUB Gold Medal: Szymon Muszański (Poland) - Kupa śmiechu
CLUB Gold Medal: Jerzy Skiba (Poland) - Dream line - on the way to Mont Blanc
CLUB Gold Medal: Marek Lapis (Poland) - lama1234
CLUB Gold Medal: Todor Tanev (Bulgaria) - Wilderness
CLUB Diploma: MARCIN BAWIEC (Poland) - skeleton
CLUB Diploma: Adrian Blaszczyk (England) - Twisleton Scar
CLUB Diploma: Tomasz Kubowicz (Poland) - Slender Man
CLUB Diploma: LEONID GOLDIN (Israel) - Captivity
CLUB Diploma: Grzegorz Ojrzyński (Poland) - W drodze
CLUB Diploma: Avishek Das (India) - Pain of Love
CLUB Diploma: Yury Pustovoy (Russia) - Ireland
CLUB Diploma: Mohammed Asif (United Arab Emirates) - ARCHITECTURAL LANDSCAPES9
CLUB Diploma: ROBERTO SOARES-GOMES (Brazil) - THE KISS
CLUB Diploma: Istvan Kerekes (Hungary) - Shepherd girl
CLUB Diploma: Xiping An (China) - Camels in teh desert
CLUB Diploma: ABHISHEK BASAK (India) - HARD LIFE
CLUB Diploma: Joao Taborda (Portugal) - The Great Cavalcade
CLUB Diploma: Ka Chon Chiang (Macau) - Lady In The Fog
CLUB Diploma: Piotr Jaruga (Poland) - Aleksandra
CLUB Diploma: Andrzej Błoński (Poland) - In thought
CLUB Diploma: Marcin Walko (Poland) - Ti si moj svjedok.
CLUB Diploma: Lukas Kaminski (Denmark) - the Lady on my Window
CLUB Diploma: Kazimierz Rzeniewicz (Poland) - In the fog
CLUB Diploma: Normante Ribokaite (Lithuania) - 1967 and after 50 year
IAAP Gold Medal: Sandra Ulfig-Panta (United Kingdom) - memories
IAAP Bronze Medal: Mateusz Nowak (Poland) - A man and a city
IAAP Ribbon: Ewa Kurzawska (Poland) - spring portrait of my boy
IAAP Ribbon: Adam Polański (Poland) -
IAAP Ribbon: Marian Skąpski (Poland) - Poza zasięgiem
WORKS
arrived works: 427
accepted works: 175
41% acceptance rate
PARTICIPANTS
arrived participants: 108
accepted participants: 75
69%
acceptance rate
  • PSA Gold Medal
  • CLUB Gold Medal
  • CLUB Gold Medal
  • CLUB Gold Medal
  • CLUB Gold Medal
  • CLUB Gold Medal
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • IAAP Gold Medal
  • IAAP Bronze Medal
  • IAAP Ribbon
  • IAAP Ribbon

TARNOW ╡ SECTION A: OPEN COLOR
PSA Gold Medal: Wiesław Prugar (Poland) - whitewater canoeing Liptov II
CLUB Gold Medal: Paul Gaffey (Ireland) - Eleanor's Smile
CLUB Gold Medal: Konrad Szuszkiewicz (Poland) - Silence...
CLUB Gold Medal: CEZARY DUBIEL (Poland) - Myśli jak statki
CLUB Gold Medal: YI WAN (China) - curtain 2
CLUB Gold Medal: Sandra Ulfig-Panta (United Kingdom) - Perfume
CLUB Diploma: Elzbieta Drzazga (Poland) - letnie dmuchawce
CLUB Diploma: Ovi D Pop (Romania) - Dead or Alive
CLUB Diploma: Sandra Ulfig-Panta (United Kingdom) - Mona Dominique
CLUB Diploma: Paweł Szamreta (Poland) - Clematis Pea
CLUB Diploma: Tomasz Przychodzień (Poland) - Dolomiti
CLUB Diploma: soon seng leong (Malaysia) - artistic work 587
CLUB Diploma: Arnaldo Paulo Che (Hong Kong) - Dive for the win 2
CLUB Diploma: Sergey Agapov (Russia) - The Great Migration of Wildebeest 2
CLUB Diploma: Fengying Long (China) - The African children63
CLUB Diploma: Marian Skąpski (Poland) - Świtem samotni
CLUB Diploma: Artur Jastrzębski (Poland) - Orchidee pod kroplówką
CLUB Diploma: Janusz Szewczyk (Poland) - Słoneczna pogoda
CLUB Diploma: Malgorzata Gorzelnik (Poland) - Poppy shadow
CLUB Diploma: Nadia Filiaggi (Australia) - Street Child Two
CLUB Diploma: Istvan Kerekes (Hungary) - Yelena
CLUB Diploma: Paweł Pluciński (Poland) - In the world of spiders
CLUB Diploma: GRZEGORZ LEWANDOWSKI (Poland) - MORAWSKI PORANEK
CLUB Diploma: Adrian Blaszczyk (England) - Twisleton Scar End
CLUB Diploma: Ying Han (China) - To provide
CLUB Diploma: Jacek Lisiewicz (Poland) - Duchy
IAAP Gold Medal: Ole Suszkiewicz (Denmark) - Foggy Walk
IAAP Bronze Medal: Nicole Dittus (Germany) - Gaia 3
IAAP Ribbon: Lung-Tsai Wang (Taiwan) - bluebird12
IAAP Ribbon: Normante Ribokaite (Lithuania) - Mother with daughter Leah
IAAP Ribbon: Sławomir Majchrzak (Ireland) - Lough Corrib
TTF Gold Medal: Dorota Górecka (Poland) - Lips
TTF Silver Medal: Łukasz Pietrzak (Poland) - g00gle
TTF Bronze Medal: Todor Tanev (Bulgaria) - Sorano
WORKS
arrived works: 454
accepted works: 179
39%
acceptance rate
PARTICIPANTS
arrived participants: 115
accepted participants: 81
70%
acceptance rate
  • PSA Gold Medal
  • CLUB Gold Medal
  • CLUB Gold Medal
  • CLUB Gold Medal
  • CLUB Gold Medal
  • CLUB Gold Medal
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma
  • CLUB Diploma

Komentarze