Witam wszystkich na moim portfolio fotograficznym na codzień zajmuje się fotografią i mój zawód to fotograf ślubny. Postaram się umieścić tutaj moje zdjęcia ślubne wykonane w czasie ślubów wesel i plenerów. Fotografią interesuje się od 11 lat a profesjonalnie jako fotograf ślubny pracuję od ośmiu. Używam pełnoklatkowych aparatów marki Nikon z jasnymi obiektywami natomiast do obróbki używam najnowocześniejszego oprogramowania. Moje portfolio znajduje się pod adresem fotograf ślubny nowy Sącz oraz na Facebooku. Zachęcam osoby poszukujące fotografa ślubnego do zapoznania z moimi zdjęciami ślubnymi wykonanymi w czasie ślubów wesel i plenerów. W tamtym sezonie do mojego wyposażenia dodałem drona w którym też wykonuje zdjęcia i w moim portfolio znajdują się także zdjęcia ślubne wykonane przy pomocy drona.

Lubię moją pracę ponieważ fotografia ślubna to moja pasja oraz podoba mi się atmosfera jaka panuje w czasie ślubu i wesela. Podczas wykonywania swoich zleceń staram się zwrócić uwagę na emocje innych ludzi i to w jaki sposób przeżywają oni najpiękniejszy dzień w swoim życiu. Cieszę się, że udało mi się pracować w zawodzie, który jest jednocześnie moją pasją i pozwala bić mi niezależnym od innych. Jeszcze raz zapraszam na fotograf ślubny nowy Sącz do zapznania ze zdjęciami.

Autor

kamerzysta

Loginkamerzysta

KategoriaFotografia

PodkategorieFotografia aktu, Fotografia mody, Fotografia architektury, Fotografia portretu, Fotografia przyrody, Fotografia sportowa, Fotografia ślubna, Modeling i modelki, Fotolaby, Sesje komercyjne, Fotografia krajobrazu, Street, Warsztaty, Fotomontaże, Reportaż

Rejestracja2020-04-05 11:09:12

ostatnie logowanie2020-04-07 12:04:22

Kariera

początek - aktualnie
Debiutant
info_debiutant
 

Adept
info_adept
 

Amator
info_amator
 

Fotograf
info_fotograf
 

PRO
info_PRO
 

ART
info_ART
 

Honorowy
info_honorowy
 
Rozwiń przebieg kariery
Status:
debiutant
Liczba zdjęć opublikowanych w GW:
0
Liczba zdjęć opublikowanych w GN:
0
Liczba zdjęć opublikowanych w KONTRA:
0
Ranking:
0

O mnie

Statystyki

Wystawione komentarze 2
Otrzymane komentarze 0
Wystawione analizy 0
Otrzymane analizy 0
Ilość odwiedzin portfolio 257
Liczba oddanych głosów w Inferii
publikuj
nie publikuj
Jakość głosowania b/d
Polecane analizy użytkownika0
Polecane analizy użytkownika do wyższego statusu0
Liczba ferii
Średnia ferii0

Ten miesiąc

Wystawione komentarze
Wystawione analizy
Liczba oddanych głosów w Inferii
Wystawione oceny

Statystyki konkursowe

Komentarze