avatar_11520 jagger


2020-05-23 07:50:29
Tekstura niczym tektura, zbyt agresywna, nie pasuje do modelki. Światło mocno tutaj zbłądziło. Niby z boku pada na dziewczynkę, a na tło centralna lampa. To się nie trzyma kupy. Tło musi być delikatniejsze drugorzędne ono przecież ma być tylko tłem. pozdrawiam.


2020-05-01 17:25:45
Nie podoba mi się to co dzieje się za modelką. Skoro ramiona znikają już poza GO to czemu tło jest ostre? Cienie też taki sine wyszły jakby były wyciągane mocno przy obróbce. Przepraszam ale tak trochę trupia ta tonacja na skórze. Trochę się to wszystko pogubiło. Szkoda bo na miniaturce wygląda to na tyle zachęcająco, że kliknąłem by popatrzeć sobie z bliska. Ja na nie. pozdrawiam


2020-02-02 19:51:38
Zdjęcie pozostawiam bez głosu. Sam pomysł bardzo mi się podoba ale cień fotografa w PD mocno mi przeszkadza. Bardziej też przemówiłaby do mnie wersja BW z mocnymi kontrastami. Czarne cienie i białe ostre światło. W tedy z przyjemnością zagłosuję na tak. pozdrawiam.


2019-12-13 18:30:56
Zdjęcie samo w sobie nie jest złe, ale napiszę co mi się nie podoba. Poczekałbym ułamek sekundy dłużej tak by ten człowiek zrobił pełny krok. Nie lubię tak uchwyconej sylwetki. Rozstawione nogi dodają dynamiki. No i spójrzmy w tedy na cień na chodniku, zamiast jednej, nudnej kreski mielibyśmy dla równowagi z sylwetką dwie. No i jeszcze brakuje mi tu większego kontrastu. W obróbce popodbijać cienie, nie bać się. Niech zdjęcie krzyczy. Kiedyś mój nauczyciel od rysunku prof. Rylke powiedział: Więcej kontrastu i czerni i bieli, nie bój się naciskać ołówka. Praca musi krzyczeć, inaczej nawet dobrze skomponowana może zostać niezauważona.


2019-06-07 23:00:47
ja na nie... mz za dużo dołu, nie potrzebne te mocowania barierki ujęte poza ostrością. Brakuje natomiast góry gdzie poręcz fajnie by zamykała kadr. Modelka leżąca na schodach, kompletnie nie pasuje do pomieszczenia, szczególnie, że jest przysłonięta barierką. Mocno mz niedopracowany jest ten kadr. A klatka piękna.


2015-11-25 23:03:26
wbrew pozorom, praca jest dość ciekawa.. ta galanteria skórzana za głową dziewczyny przypomina mi trochę prace Gigera, szczególnie te na których uwieczniał swoją żonę... niestety pani z kredką(?)niszczy trochę klimat wielkiego mistrza... a szkoda bo potencjał miejsca jest spory. Ta sterta pasków mogłaby być świetnym tłem. Ten Pan też bardzo dobrze zagrał, mógłby być mistrzem drugiego planu stojąc niczym posąg, niestety znów pani z kredką tutaj zabija cały urok sytuacji. szkoda. pozdrawiam.