tematów: 127, postów: 1408
Forum: Fotografia
Strony:
2011-10-14 14:42:51
avatar_3052
ipbdekoracje

Postów na forum: 1
Witam.

Potrzebuję osoby do zrobienia paru zdjęć (nie z komórki !!!) w ten weekend parku Solankowego w Inowrocławiu.
Zdjęcia muszą być wysłane (lub zamieszczone na internetowym dysku - lokalizację podam) do akceptacji w niedzielę wieczorem, zapłata w poniedziałek - przelew na konto.

Zdjęcia statycznych obiektów - najlepiej nocne, ale jeśli boisz się chodzić w nocy z aparatem to mogą być zrobione za dnia, kadr centralny (obiekt w środku kadru), aparat na wysokości wzroku (zdjęcia z ziemi lub powietrza odpadają)

W przypadku zdjęć nocnych - proszę używać długiego czasu migawki - nie lampy - z resztą w ogóle proszę nie używać lampy.
W przypadku zdjęć nocnych - fotograf jeżeli wyrazi takie życzenie może być dodany do stałej bazy fotografów i będą wysyłane do niego oferty na wykonanie zdjęć.

15 lokalizacji po parę zdjęć, a więc od 1 - 2h pracy.

Dokładne lokalizacje podam osobie która się do mnie zgłosi.
Lokalizacja przykładowe to:
1. Park Solankowy - aleja od muszli do mostku przy Tężniach
2. Park Solankowy - mostek przy Tężniach
3. Park Solankowy - alejki przy muszli koncertowej

W zamian za zdjęcia proponuję 100 zł. ("na rękę") + referencja znanej na całym świecie firmy dekoracyjnej.

e-mail kontaktowy: r.laskowski@dekoracje-ipb.com.pl

W e-mailu proszę o podanie nr. telefonu komórkowego abym mógł pozostawać w stałym kontakcie.

Rodzaj umowy: do uzgodnienia.

Tylko poważne oferty.
Cytuj zaznaczenieCytuj post
Strony:
Inowrocław - potrzebne zdjęcia Parku Solankowego - zapłata 100 zł
Linki są zamieniane automatycznie. W komentarzach nie działają znaczniki HTML. Zamiast nich skorzystaj ze składni Markdown: **pogrubiony tekst** _pochylony tekst_

This page was created in 0.030920028686523 seconds