I spoko ...,tak uzasadnioną decyzję szanuję...
Mimo tego, że się z Nią absolutnie nie zgadzam.
:)))
Reportaż z Dnia dziecka w Radomiu organizowanego przez "Pomocni w potrzebie".
Ale wiesz co, coś jest na rzeczy...czułem się tam jak w rodzinie :)
odnosząc się do komentarza wystawionego przez kolegę, chciałbym uzasadnić swoją decyzję o kliknięciu przycisku "nie publikuj". Uznałem, że ff pomimo zmian jakie przechodzi utrzymuje i powinna utrzymywać jakiś poziom, dla mnie to zdjęcie nadaje się bardziej do albumu rodzinnego niż na tego typu portal. Tyle.
p.s. nie zlałem się.
6/7 jakie to zabawne ? ;)
Zabawnie zaczyna się robić w momencie, kiedy te zaklęcia przestają działać...
Gdyby każdy będący na nie tutaj pod tą pracą, musiał się wypowiedzieć komentarzem, to wcześniej zlałby się pod siebie ze strachu ;]
Ale klikać jest łatwo i odważnie :)))
Porozmawiajmy o kompozycji i świetle i o całej reszcie ...
Maniakowy komentarz polecony.
Poza tym byłem na nie już wcześniej, ponieważ wyłączając modela, cała reszta fotograficznie wypadła tutaj bardzo słabo...
Pytanie: Ile klatek poszło w tej serii ?
Porada (płynąca z dobrego serca) : To jest kiepski sposób na zbudowanie dobrego portfolio.
P.S. W nowej odsłonie Fotoferii jest możliwość wgrania całej serii. I to msz byłoby najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku.
Całkiem fajnie wypatrzone. Przycięłabym ciaśniej, bez pasów zieleni po prawej i lewej oraz dołu i góry. Niestety chyba jeszcze nie działa edytor zdjęcia do komentarza? (chyba, że nie umiem go obsługiwać ;-) a chciałam dodać swoją propozycję )
Kontra.
Albo trzeba by tę matrycę wyczyścić, albo powalczyć z plamami w postprodukcji. Fosforyzujące krawędzie słupka też nie wpływają korzystnie na odbiór. Byłem na tak, przez pomyłkę...
To popatrzmy na nie i pocieszmy się oboje.
Dla mnie jest tu i kompozycja, i humor, i klimat analoga.
A, że niedocenione, trudno - takich intrygujących niedocenionych jest cała masa. Pozdrawiam!
Dzięki Izis za komentarz, chciałbym dodać że ta pozytywna ocena sytuuje Cię w bardzo wąskim, ekskluzywnym i być może nawet dwuosobowym gronie osób, które dostrzegają pewien urok tego zdjęci ;)
Dzięki Izis za komentarz, chciałbym dodać że ta pozytywna ocena sytuuje Cię w bardzo wąskim, ekskluzywnym i być może nawet dwuosobowym gronie osób, które dostrzegają pewien urok tego zdjęci ;)
Dziekuje Kasia. " Emocjonalne kino" brzmi trafnie. Ten plakat wlasnie tak ma dzialac, napieciem, pamiecia i symbolem a nie "opowiadaniem faktow". Zabawne tylko, ze na Fotoferii prace konceptualne, a takie plakatowe, to juz w ogole, laduja w ciemni szybciej niz zdazy sie je przeczytac :-) jakby ktos wstawil je do inferii dla zartu. Byc moze to kwestia algorytmu a nie widza. Wole tak myslec. Pozdrawiam i dziekuje za komentarz.
Zdjęcie robione podczas mrozu -20 st., najprawdopodobniej smar użyty do mechanizmów w tym Pentaconie w efekcie procesów starzenia stracił swoje pierwotne właściwości i na mrozie stał się zbyt twardy, co spowodowało spowolnienie działania migawki i w efekcie niezamierzone poruszenie, stąd taki efekt.
Za przedmówcą. Mniej lewej i góry, więcej prawe,. Na tle nieba ciężko dobrze doświetlić czarnego modela. Chciałoby się widzieć jego oczy, a tu w cieniu zginęły.
Do tego co napisał przedmówca dodam zbyt ciasne kadrowanie po prawej. Co do ostrości też mam wątpliwości. Mam wrażenie, że najbardziej ostre są gałęzie za koniem.
Konik uroczy, ujęcie super.
Niestety w tym wykonaniu jestem na nie.
Myślisz że można zrobić takie zdjęcie i nie wiedzieć jaki duży jest księżyc i z której strony chmur ?
To księżyc z tych kadrów co panorama. Inna bajka powiadasz. Ta bajka jest moja.
Fotografia kreatywna zaznaczona. Tu niema żadnych podróbek.
Pozdrawiam