Komentarze
Nie znaleziono użytkownika


Zdjęcie
wildwhisper 17.06.2026 23:04
Vonbitto 3 dni jednak wstrzymywałeś ;) To jeszcze gorzej niż popuścić ;)
Zdjęcie
wildwhisper 17.06.2026 19:29
I spoko ...,tak uzasadnioną decyzję szanuję... Mimo tego, że się z Nią absolutnie nie zgadzam. :))) Reportaż z Dnia dziecka w Radomiu organizowanego przez "Pomocni w potrzebie". Ale wiesz co, coś jest na rzeczy...czułem się tam jak w rodzinie :)
Zdjęcie
vonbitto 17.06.2026 18:43
odnosząc się do komentarza wystawionego przez kolegę, chciałbym uzasadnić swoją decyzję o kliknięciu przycisku "nie publikuj". Uznałem, że ff pomimo zmian jakie przechodzi utrzymuje i powinna utrzymywać jakiś poziom, dla mnie to zdjęcie nadaje się bardziej do albumu rodzinnego niż na tego typu portal. Tyle. p.s. nie zlałem się.
Zdjęcie
fotoferia 17.06.2026 09:12
<p style="margin:0;line-height:1.5">Gratulujemy GW!</p><!--ff-gw-auto-marker-->
Zdjęcie
wildwhisper 16.06.2026 22:09
O jak wiele osób nie zauważyło, totalnego braku światła ... ojjj
Zdjęcie
wildwhisper 14.06.2026 22:18
6/7 jakie to zabawne ? ;) Zabawnie zaczyna się robić w momencie, kiedy te zaklęcia przestają działać... Gdyby każdy będący na nie tutaj pod tą pracą, musiał się wypowiedzieć komentarzem, to wcześniej zlałby się pod siebie ze strachu ;] Ale klikać jest łatwo i odważnie :))) Porozmawiajmy o kompozycji i świetle i o całej reszcie ...
Zdjęcie
romank 16.05.2026 09:31
do ciemni proszę to zdj. już było ;)
Zdjęcie
therion 03.05.2026 20:20
Maniakowy komentarz polecony. Poza tym byłem na nie już wcześniej, ponieważ wyłączając modela, cała reszta fotograficznie wypadła tutaj bardzo słabo...
Zdjęcie
maniak666 03.05.2026 19:53
Pytanie: Ile klatek poszło w tej serii ? Porada (płynąca z dobrego serca) : To jest kiepski sposób na zbudowanie dobrego portfolio. P.S. W nowej odsłonie Fotoferii jest możliwość wgrania całej serii. I to msz byłoby najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku.
Zdjęcie
pstryk 20.04.2026 18:43
Proszę o ciemnie coś poszło nie tak przy wgrywaniu.
Zdjęcie
maniak666 20.04.2026 18:33
Nie tym razem. jakość nie do przyjęcia.
Zdjęcie
pstryk 20.04.2026 16:43
Dzięki.
Zdjęcie
adampa 30.03.2026 19:44
nie publikuj, naruszenie regulaminu - "zdjęcia publikowane w Inferii nie mogą zawierać podpisów, znaków wodnych itp"
Zdjęcie
romank 28.03.2026 19:37
Proszę do ciemni jak pierwesze!!!
Zdjęcie
margherita 26.03.2026 07:54
Całkiem fajnie wypatrzone. Przycięłabym ciaśniej, bez pasów zieleni po prawej i lewej oraz dołu i góry. Niestety chyba jeszcze nie działa edytor zdjęcia do komentarza? (chyba, że nie umiem go obsługiwać ;-) a chciałam dodać swoją propozycję ) Kontra.
Zdjęcie
pato_log 16.03.2026 18:25
Albo trzeba by tę matrycę wyczyścić, albo powalczyć z plamami w postprodukcji. Fosforyzujące krawędzie słupka też nie wpływają korzystnie na odbiór. Byłem na tak, przez pomyłkę...
Zdjęcie
acrux 16.02.2026 23:39
Czy to miało iść do działu modelingowego?
Zdjęcie
izis 16.02.2026 23:24
To samo ...
Zdjęcie
izis 16.02.2026 23:23
Nie publikuj - zdjęcie narusza regulamin (znak wodny)
Zdjęcie
acrux 11.02.2026 18:58
Czy to nie miało iść do portfolio modelingowego?
Zdjęcie
adampa 07.02.2026 12:42
daje kontre! przypomina mi to układ scalony :)
Zdjęcie
romank 31.01.2026 10:21
Publikuj, ma swój klimat!
Zdjęcie
izis 30.01.2026 09:31
To popatrzmy na nie i pocieszmy się oboje. Dla mnie jest tu i kompozycja, i humor, i klimat analoga. A, że niedocenione, trudno - takich intrygujących niedocenionych jest cała masa. Pozdrawiam!
Zdjęcie
izis 30.01.2026 08:59
Kurczę blade - bardzo fajne ...
Zdjęcie
croy 30.01.2026 08:32
Dzięki Izis za komentarz, chciałbym dodać że ta pozytywna ocena sytuuje Cię w bardzo wąskim, ekskluzywnym i być może nawet dwuosobowym gronie osób, które dostrzegają pewien urok tego zdjęci ;)
Zdjęcie
croy 30.01.2026 08:27
Dzięki Izis za komentarz, chciałbym dodać że ta pozytywna ocena sytuuje Cię w bardzo wąskim, ekskluzywnym i być może nawet dwuosobowym gronie osób, które dostrzegają pewien urok tego zdjęci ;)
Zdjęcie
nowikowa 22.01.2026 21:05
Dziekuje Kasia. " Emocjonalne kino" brzmi trafnie. Ten plakat wlasnie tak ma dzialac, napieciem, pamiecia i symbolem a nie "opowiadaniem faktow". Zabawne tylko, ze na Fotoferii prace konceptualne, a takie plakatowe, to juz w ogole, laduja w ciemni szybciej niz zdazy sie je przeczytac :-) jakby ktos wstawil je do inferii dla zartu. Byc moze to kwestia algorytmu a nie widza. Wole tak myslec. Pozdrawiam i dziekuje za komentarz.
Zdjęcie
izis 14.01.2026 23:59
Ciekawa praca. Dobry plakat na emocjonalne kino.
Zdjęcie
camelot 06.01.2026 21:53
Zdjęcie robione podczas mrozu -20 st., najprawdopodobniej smar użyty do mechanizmów w tym Pentaconie w efekcie procesów starzenia stracił swoje pierwotne właściwości i na mrozie stał się zbyt twardy, co spowodowało spowolnienie działania migawki i w efekcie niezamierzone poruszenie, stąd taki efekt.
Zdjęcie
meczata 05.01.2026 13:17
Za przedmówcą. Mniej lewej i góry, więcej prawe,. Na tle nieba ciężko dobrze doświetlić czarnego modela. Chciałoby się widzieć jego oczy, a tu w cieniu zginęły.
Zdjęcie
meczata 05.01.2026 13:15
To ujecie jest piękne. Podpis nie pozwala mi być na tak.
Zdjęcie
meczata 05.01.2026 13:13
Do tego co napisał przedmówca dodam zbyt ciasne kadrowanie po prawej. Co do ostrości też mam wątpliwości. Mam wrażenie, że najbardziej ostre są gałęzie za koniem. Konik uroczy, ujęcie super. Niestety w tym wykonaniu jestem na nie.
Zdjęcie
tomasz_z1973 05.01.2026 06:24
Pani Beatko :) Logo
Zdjęcie
maniak666 05.01.2026 05:41
moment na plus, kadr na nie. Zusammen - nie publikuj
Zdjęcie
maniak666 05.01.2026 05:39
sympatyczne ujęcie, niestety nieopanowane światło nie pozwala być na tak
Zdjęcie
maniak666 05.01.2026 05:35
Nie publikuj. Regulamin - podpis Omyłkowo kliknąłem publikuj
Zdjęcie
izis 13.12.2025 11:58
Dzień dobry. Co jest głównym motywem pracy?
Zdjęcie
robin74r 13.12.2025 07:57
dzięki :-)\r\n\r\nDATA PUBLIKACJI ? Grudzień tego roku ???
Zdjęcie
tomasz_z1973 10.12.2025 15:28
Nie może zasłaniać chmur, gdyż to jest przezroczysta szyba
Zdjęcie
damianski 09.12.2025 20:10
Domyślam się, że tytuł z AI. Nie róbmy tego swoim zdjęciom :-)
Zdjęcie
sebastianplonka 09.12.2025 20:06
Plus wierzchołek budynku wtapia się w te \"chmury\" zamiast je zasłaniać.
Zdjęcie
damianski 09.12.2025 17:16
Z obróbką wokół części budynku nie poszło wszędzie jak należy (prawa strona )
Zdjęcie
acrux 08.12.2025 17:19
Poleciłem do kontry
Zdjęcie
romank 08.12.2025 16:55
Dzięki!
Zdjęcie
shooter76 08.12.2025 11:56
Kontra
Zdjęcie
shooter76 08.12.2025 11:53
Kontra
Zdjęcie
fotophoto 08.12.2025 02:18
Kolory jak z filmu.
Zdjęcie
pstryk 06.12.2025 14:33
Myślisz że można zrobić takie zdjęcie i nie wiedzieć jaki duży jest księżyc i z której strony chmur ? To księżyc z tych kadrów co panorama. Inna bajka powiadasz. Ta bajka jest moja. Fotografia kreatywna zaznaczona. Tu niema żadnych podróbek. Pozdrawiam
Zdjęcie
mazi 06.12.2025 06:22
Księżyc powinien być za chmurami i mniejszy...\r\nwidać że jest nie z tej bajki :-)
Zdjęcie
fotophoto 06.12.2025 00:47
Rama w ramie, most nad mostem, razem do publikacji.

This page was created in 0.34684681892395 seconds