Aktualnie możesz opublikować:

  • 0 zdjęcia(e) w Inferii
  • 0 zdjęcia(e) w Warsztatach
  • 5 zdjęcia(e) w Galerii Prywatnej
Użytkownik bez wykupionego członkostwa posiada 2 sloty na publikowanie zdjęć w Inferii tygodniowo, w której odbywa się publiczne głosowanie i 5 slotów na publikowanie zdjęć w Galerii Prywatnej. Użytkownik, który wykupił członkostwo posiada 7 slotów na publikowanie zdjęć w Inferii tygodniowo i 100 slotów na publikowanie zdjęć w Galerii Prywatnej oraz może publikować w dziale Warsztaty. Warsztaty to dział edukacyjny portalu,w którym Prowadzący udzielają pomocy w zakresie obróbki zdjęć. Naciśnij przycisk Wybierz by dodać nowe zdjęcia. Po dodaniu zdjęć do zakładki do publikacji możesz wybrać galerię docelową.

Przycisk publikacji zdjęcia pojawi się po edytowaniu zdjęcia i zaznaczeniu wszystkich obowiązkowych pól z gwiazdkami. Jeżeli chcesz umieścić zdjęcie na Portalu Fotoferia należy opublikować zdjęcie w Galerii Inferia. Zdjęcie zostanie poddane głosowaniu przez innych zaawansowanych Użytkowników i ich decyzją zostanie promowane do Galerii Niskiej lub odrzucone do Ciemni. Powodzenia! Więcej o galeriach w faq. W Galerii Prywatnej umieszczaj tylko takie zdjęcia, których nie zamierzasz publikować na Portalu ze względu na formułę anonimowości podczas głosowania.

Jeżeli załadowane zdjęcie nie wyświetla się - odśwież stronę. Jeżeli nie możesz dodać zdjęć, skasuj zdjęcia prywatne, żeby zwiększyć liczbę slotów. Możesz opublikować zdjęcie anonimowo w dziale WARSZTATY login anonim password anonim.

Możesz dodać pliki o wymiarach 1200x1200px i 1800x900px dla panoram (maksymalnie 1000kb). Członkostwo Fotoferia Club pozwala na dodawanie większej ilości plków i można je wykupić tutaj

Kliknij

by wybrać zdjęcie(a).