arkadiusz_fotografia - . . Zdjęcie 300436
Zdjęcie pomniejszone - prosimy oglądać na pełnym ekranie


Bezprawne wykorzystanie Fotografii jest naruszeniem praw autorskich do niej przysługujących egzekwowanym na drodze sądowej.
arkadiusz_fotografia - . . Zdjęcie 300436
Statystyki zdjęcia
Data publikacji:2022-07-03
Odsłon: 286
Komentarzy: 3
Ocena: -
Liczba ferii:0
Analiz: 1
Ulubionych: 0
Kontra: 1
Publikacja w FB: TAK
 
Technika wykonania zdjęcia cyfrowe
Format zdjęcia 35 lub mniejszy
avatar_56045
arkadiusz_fotografia


Kategoria zdjęcia: FAB:Portret/Stylizacja/Moda


 
avatar_6552
2022-07-03 22:11:48
zofdar

4 poleceń

Ostatnio zrobiłem dość dużo zdjęć w studio. Większość z nich wylądowało w Ciemni. Dość często molestuje fotografów z FF o radę do jest zepsute i dzięki temu myślę, że w tej dziedzinie zdobyłem trochę więcej wiedzy dlatego pomyślałem, że podzielę się tutaj co widzę na tym zdjęciu. W mojej ocenie fotografia portretu i to jeszcze studyjna powinna mieć dopracowany każdy szczegół, bo nad wszystkim mamy pełną kontrolę. Z momentem i kadrem nie dyskutuje jest ok, bez okrzyku wow ale jest poprawny i niestety tyle z pozytywów. Tło się rozpadło, Autor/ka nie zapanował nad nim w posprodukcji. Skóra ma ładny odcień ale wygląda bardzo nienaturalnie. Lewa ręka wygląda jak po użądleniu pszczoły, straciła szczegóły. Włosy są źle odcięte od tła. Białka są przesadzone i na końcu bluzka, która nie do końca współpracuje w okolicach prawej piersi. Przy tej odsłonie jestem na nie. Zdjęcie jest ok ale niestety obróbka je zepsuła. Bardzo serdecznie namawiam Autora/ke o jeszcze jedno podejście do fotografii bo jest materiał tylko ostrożniej z suwakami. Pozdrawiam gorąco.

avatar_11520
2022-07-03 22:38:48
jagger
Zgloś do moderacji
byłem na tak ale z analizą się zgadzam, szczególnie jeśli chodzi o tło z tym kolorowym bandingiem. Na brązową gwiazdkę jednak zasługuje pozdrawiam

avatar_24527
2022-07-04 00:15:03
ewa462
Komentarz edytowany przez użytkownika
Zgloś do moderacji
Obróbka zdjęcia zdecydowanie jako fine art, ale to nie współgra ze stylizacja i pozowaniem. Szukam określonego przez Autora kierunku tej fotografii i nie za bardzo wiem w jakiej kategorii przypisać te fotę, Stylizacja mi podpowiada kierunek fashion ale gryzie mi się to z pozowaniem i obróbka. Na temat pozowania napisałam mini poradnik ekspercki, stad temat jest mi bliski. Ze wzgledu na anonimowość nie podaje linka. Zbyt dużo rozbieżności w tym obrazie a ja lubię spójność. Do inferii tak, mamy skale ocen.

avatar_55653
2022-07-04 09:27:12
gryzzli
Zgloś do moderacji
Pełna zgoda co do wypowiedzi poprzedników, dla mnie zdjęcie nie do publikacji. Oprócz wszystkich wymienionych wyżej aspektów, niskie światło wymierzone prosto w twarz, odarło całkowicie z plastyki ten obraz, a miejsca na bluzce bez szczegółów w światłach nie dodają uroku. Studio niestety jest bardzo wymagającym miejscem do tworzenia fotografii. Mój głos na nie.